![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Turan Kültür Merkezi Süleymaniye Kürsüsü etkinliklerimize 26 Aralık 2015 Cumartesi günü, gelenekli hale getirdiğimiz Bakırköy Musiki Konservatuarı Vakfı tarafından verilen yıl sonu konserimizle devam ettik. Devamı
Turan Kültür Merkezi Süleymaniye Kürsüsü 2015-2016 faaliyet dönemi konuşmalarımıza, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü 14.00’te Güney Azerbaycan Milli Azatlık Cephesi sözcüsü Mehsa Mehdili’nin verdiği “Güney Azerbaycan Türklüğü” başlıklı konferansımızla devam ettik. Devamı
15 Aralık 2015 Salı günü, Kültür Ocağı Vakfı Erol Güngör Kültür Merkezi’nde İstanbul Fatih Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi öncülüğünde, Fatih İlçesindeki lise öğrencileri tarafından gerçekleştirilen ve vakfımızca da desteklenen “Türk Dünyası İşbirliği Konseyi/TÜDİK/İkinci Çalıştayı”nın açılışına katıldık. Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız