Türklüğümüz ve Türkçemiz
Saygıdeğer Dostumuz,
Turan Kültür Merkezi Süleymaniye Kürsüsü etkinliklerimize, 8 Nisan 2023 Cumartesi günü 14.00’te, İstanbul Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Konferans Salonunda, Prof. Dr. Metin Karaörs’ün vereceği “Türklüğümüz ve Türkçemiz” başlıklı konferansımızla devam ediyoruz.
Katılımınızdan mutluluk duyarız.
Saygılarımızla.
![](https://turan.org/wp-content/uploads/2023/04/339893722_1356110268517167_6624337423551044755_n-724x1024.jpg)
Kategori: Genel, Süleymaniye Kürsümüz