![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Turan Kültür Merkezi Süleymaniye Kürsüsü etkinliklerimizi 4 Şubat 2023 Cumartesi günü 14:00’te Dr. Yusuf Gedikli’nin “Kafkasya Hunları ve Kafkasya Hun Türkçesi” konusunda verdiği konferansımızla devam ettirdik. Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız