Türk Dünyası Bakü İşletme Fakültemizin 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının Mezuniyet Törenini Yaptık

02 Haziran 2017

Fakültemizin 2016-2017 eğitim-öğretim yılının mezuniyet törenine Türk Dünyası Araştırmalar Vakfı Başkanı Közhan Yazgan, ATİB Başkanı Cemal Yangın ve Fakültemizin öğretim üyeleri, çalışanları, öğrenci velileri ve yakınları katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan fakülte dekanımız Doç. Dr. Ferruh Tuzcuoğlu öğrencilerimize seslenerek, “Bizler sizlere gereken eğitimi verdik. Devletiniz ve Milletinize borçlandınız. Şimdi bu borcunuzu ödeme zamanı geldi. Bundan sonraki yaşamınızda kamu veya özel sektörde çalışarak bu borcunuzu ödeyeceksiniz. Bu borcu öderken milletinizi rencide etmeden, hasassiyetlerimizi unutmadan, unutturmadan çalışın” dedi.

2016-2017 eğitim yılında fakültemizin sosyal faaliyetlerine gönüllü olarak katkıda bulunan öğretim üyelerine ve Bakü 2017 İslam Oyunlarında Karate yarışında 2-ci olan öğrencimiz Feride Aliyevaya TDAV Başkanımız Közhan Yazgan ve ATİB Başkanı Cemal Yangın tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Davetlilerin de konuşma yapmasının ardından mezunların diploma törenine geçildi. Davetliler törende gençlere diplomalarını takdim etti. Tören öğrenciler tarafından hazırlanan sahne gösterileri ve mezunların teşekkür konuşmaları ile sonlandırıldı.

Etiket:

Kategori: Türk Dünyası Bakü İşletme Fakültesi

Comments are closed.