İstanbul Valiliğimizin Koronavirüs hastalığı sebebiyle etkinlerini iptal ettiği, Nevruz / Ergenekon’dan Çıkışımızın 4657. Yıldönümü Bayramı’nı, tüm Türk Dünyası’na ve insanlığa sağlık, barış, bolluk ve iyilik gelmesi dileklerimizle gönülden kutlarız.
Yüceler Yücesi Tanrı’mız, Koronavirüs hastalığını en az zararla atlatıp gelecek yıl büyük bir sevinçle Ergenekon/Nevruz Bayramımızı kutlamayı nasip eylesin.
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı Genel Başkanı Sn. Közhan Yazgan ile 24. Türk Dünyası Çocuk Şöleni’ne katılan öğretmen ve öğrencilerimizden oluşan heyet, İstanbul Valimiz Davut Gül’ü ziyaret etti.
06 Haziran 2024
24. Türk Dünyası Çocuk Şöleni
Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı Yayınları
SMS DUYURU
Güncel (mobil-cep) Telefon numaranızı aşağıdaki form ile bize gönderebilirsiniz.