Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi Akademik Heyetini Ağırladık

02 Şubat 2016

Türkiye yükseköğretim sistemini tanımak ve Türk Dünyasının meseleleriyle ilgili bilgilenmek için Türk Dünyası Bakü İşletme Fakültemizin Dekanı Doç Dr. Ferruh Tuzcuoğlu ve Dekan Yardımcımız Yusuf Aliyev rehberliğinde Türkiye’de bulunan, Vakfımızın 1992 yılında Bakü’de açtığı Türk Dünyası İşletme Fakültemizin bağlı olduğu Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi akademik heyeti, bu bağlamda 1 Şubat 2016 Pazartesi günü Vakfımızı ziyaret ederek Yurtdışı Yükseköğretim Koordinatörü Prof. Dr. Ramazan Taşdurmaz tarafından gerçekleştirilen “Türk Dünyası’nın Meseleleri ve Türkiye’de Yüksek Öğretim Sistemi” konulu seminere katıldılar.

Seminere Yurtdışı Yükseköğretimimiz ve Sosyal Bilimler Kongremiz çerçevesinde akademik işbirliği içerisinde olduğumuz SAÜ hocalarımız İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Vecdi Can, Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Köksal Şahin ve Geyve Yüksekokulu Sekreteri Vedat Çil de katıldılar.

Seminerin ardından heyette bulunan Prof. Dr. İrşad Kərimov, Prof. Dr. Əlican Babayev, Prof. Dr. Ümidvar Əliyev, Prof. Dr. Qabil  Manafov, Prof. Dr. Zahid Məmmədov, Prof. Dr. Arif Şəkərəliyev, Prof. Dr. Məhiş Əhmədov, Prof. Dr. Sifariz Səbzəliyev, Prof. Dr. Sakit Yaqubov , Prof. Dr. Fərhad Rəhmanov, Doç Dr. Telman İmanov, Prof. Dr. Kamil Şahbazov, Doç Dr. Əli Hacıyev’e,  Genel Başkanımız Közhan Yazgan birer katılım belgesi verdi. Heyettekiler de Genel Başkanımız Közhan Yazgan ve Prof. Dr. Ramazan Taşdurmaz’a şükranlarını ifade edip günün anısına hediye ve başkanımıza Rektörlüğün teşekkürnamesini takdim ettiler.

Etiket:

Kategori: Türk Dünyası Bakü İşletme Fakültesi

Comments are closed.