21. Türk Dünyası Çocuk Şölenimizi Destekleyenlere Şükranlarımız…

17 Haziran 2015

21. Türk Dünyası Çocuk Şölenimizi destekleyen kurum ve kişilere 16 Haziran 2015 Salı günü 19:00’da vakıf merkezimizde şükran yemeği ikram edip teşekkürnâmelerini takdim ettik.

İstanbul Vali Yardımcımız Yusuf Ziya Karacaev, İBB Başkan Danışmanı Prof. Dr. Erman Tuncer, TRT İstanbul Bölge Müdürü Abdulhamit Avşar, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Ömer Şatır, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Murat Adalı, vakıf hocalarımız Dr. Nefi Demirci, Prof. Dr. Ramazan Taşdurmaz ve Prof. Dr. Gülçin Çandaralıoğlu başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı şükran yemeğimiz, tam manasıyla, şölenimizi başarıyla gerçekleştirmenin gönül huzuru ve mutluluğuyla gerçekleşti.

Genel Başkanımız Közhan Yazgan, Valiğimizin her yıl olduğu gibi tüm kurumlarıyla Türk Dünyası Çocuk Şölenini desteklemesinden duyduğumuz memnuniyeti ifade edip Vali Yardımcımız Yusuf Ziya Karacaev’e teşekkürname arz etti. Sayın Karacaev de, milletimizin güzel geleceğine hizmet eden böyle bir şölenin düzenlenmesinde geçmişten bugüne emeği geçen herkese teşekkür edip, gelecekte de şöleni desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Şükran yemeğimiz, resmi ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerine, öğrenci konuk eden okul müdürlüklerimize, şölenimizin sevk ve idare eden şölen ve tören komitesinde görev alanlara, velilerimize ve bize destek veren diğer kişilere teşekkürnamelerinin takdimiyle sona erdi.

« arasında 3 »

Etiket:

Kategori: 21. Türk Dünyası Çocuk Şöleni, Türk Dünyası Çocuk Şöleni

Comments are closed.