![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Sevgili Öğretmenlerimiz,
Kuşkusuz ki, insanın yaratılmasıyla başlayan öğretmenlik, derin insan sevgisiyle yorulmadan çalışan, sürekli araştırıp öğrenen, Devamı
Bütün ömrünü Türk Dünyası’nın “Dilde, Fikirde, İşte Birlik” ülküsünü gerçekleştirmeye adayan, Vakfımızın Kurucu Başkanı Prof. Dr. Turan Yazgan Hocamızı sonsuzluğa yürüyüşünün 8. yılında saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz. Devamı
KKTC Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde, Genel Başkanımız Közhan Yazgan ile Türk Dünyası Bakü Atatürk Lisemizin Müdürü Eylem Gültekin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bakü temsilciliğine bir kutlama ziyareti gerçekleştirdik. Devamı
Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Denktaş ve dava arkadaşlarını sevgi ve saygıyla anıyoruz…
Kırgızistan-Celalabat Sosyal Bilimler ve Eğitim Fakültemizin dekanlarından değerli hocamız Prof. Dr. Harun Güngör sonsuzluğa yürümüştür. Cenazesi pazartesi (2 Kasım 2020) günü öğleden sonra Kayseri-Sarıoğlan, Üzerlik köyünde gerçekleştirilecektir. Allah rahmet eylesin.
Türk milletinin başı sağolsun…
Sosyal Medya Hesaplarımız