![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Vakfımızın 2003 yılından bu yana her yıl düzenlemekte olduğu Uluslararası Türk Dünyası Sosyal Bilimler Kongresi’nin 16.sını 4 – 6 Eylül 2018 tarihleri arasında Miras Üniversitesi ev sahipliği ve Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can’ın koordinesinde Kazakistan’ın Çimkent şehrinde gerçekleştirdik. Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız