![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Vakfımızın geleneksel bayramlaşma merasimini gönül dostlarımızla birlikte vakıf merkezimizde gerçekleştirdik. Bu güzel bayram gününde yeniden kucaklaşma fırsatı bulduk, hasret giderdik. Sıcaklara rağmen bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Devamı
22. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize destek olan kurum temsilcilerini, kişileri ve gönül dostlarımızı 14 Haziran 2017 Çarşamba günü şükran ve ikram yemeğimizde buluşturduk. Devamı
Fakültemizin 2016-2017 eğitim-öğretim yılının mezuniyet törenine Türk Dünyası Araştırmalar Vakfı Başkanı Közhan Yazgan, ATİB Başkanı Cemal Yangın ve Fakültemizin öğretim üyeleri, çalışanları, öğrenci velileri ve yakınları katıldılar. Devamı
Vakfımıza, Türk Dünyasındaki eğitim kurumlarımızdan mezun öğrencilerimizden, ÖSYM’nin sınavlarına başvururken veya çalıştıkları kurumlar nezdinde diplomaları sorgulandığında, son yıllarda uygulamaya konulan YÖKSİS sisteminde görünmedikleri için mağduriyetler yaşadıklarına dair, yazılı ve telefonla başvurular ulaşmıştır. Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız