![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Siz de bir öğrenci okutmak, yeni kuşaklarla kucaklaşmak ve Türk Dünyası’nın toplumsal bütünleşmesine katkıda bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
16 Eylül Pazartesi günü Isparta Eğirdir’de Prof. Dr. Turan Yazgan Eğirdir Anadolu Lisesi’nin açılışı gerçekleştirildi.
Vakfımızın 1992 yılında Bakü’de açmış olduğu Türk Dünyası Bakü Atatürk Lisesi, 2013-2014 eğitim öğretim dönemine 16 Eylül Pazartesi günü büyük coşku ve heyecanla başladı.
2013-2014 Öğretim Yılı için Celalabat’a gidecek öğrencilerimizin, Kırgızistan’a vardıkları zaman oturum vizesinde mağduriyet yaşamamaları için, Devamı
Kazakistan – Kızılorda Korkut Ata Devlet Üniversitesi Türk Dünyası Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2012-2013 Öğretim Yılında mezun olan öğrencilerimizin Vakıf Merkezimize gelen ekteki belgelerini almaları rica olunur.
Sosyal Medya Hesaplarımız