![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Sevgili Vakıf Dostlarımız,
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Devamı
Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Oya Canbazoğlu hanımefendiyle birlikte vakfımızı ziyaret eden Gagauz Dostluk Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nejdet Ertuğrul, Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız