24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Bayramın birinci günü vakıf merkezimizde, Gelenekli Kurban Bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. Her zaman olduğu gibi Türk Dünyası’nın sıcak gönül ortamında dostlarımızla kucaklaşıp sohbet ettik. Nice bayramları daha büyük sevinçlerle kutlamak dileğimizle esenlikler diliyoruz. Devamı
Saygıdeğer Dostumuz,
Kurban Bayramımızı, Türk Dünyası ve İslam âlemi başta olmak üzere, tüm insanlığa barış, huzur, bolluk, bereket getirmesi ve iyiliklere ulaştırması dileklerimizle, gönülden kutlarız. Devamı
Sosyal Medya Hesaplarımız