![24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK 24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK](http://turan.org/wp-content/uploads/2024/07/24.tdcs_sukran-yemegi-0-69x69.jpg)
24. TÜRK DÜNYASI ÇOCUK ŞÖLENİ ŞÜKRAN YEMEĞİNDE BULUŞTUK
24. Türk Dünyası Çocuk Şölenimize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen resmi makam yöneticileri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve diğer kişilerle şükran yemeğimizde buluştuk.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Eğitim ve Kültür Ataşesi olarak görev yaptığı dönemde, Devamı
Vakfımızın geleneksel bayramlaşma merasimini gönül dostlarımızla birlikte vakıf merkezimizde gerçekleştirdik. Tuva’dan, Kırgizistan’dan, Azerbaycan’dan… Uzakları yakın ederek, Hocamızın ruhunu şad etme imkânı bahşettikleri bu güzel gün için, bütün gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Sosyal Medya Hesaplarımız